Niebanalne mieszkanie

W urządzaniu wnętrz najważniejszy jest dobry plan. Kiedy go mamy, wykreowanie ogólnej koncepcji wystroju i jej wykonanie mogą być znacznie prostsze. Mój blog powstał po to, by podawać innym ciekawsze inspiracje. Inspiracją do zrobienia interesującego projektu wnętrza jest wiele elementów, począwszy od koloru, czy faktury, poprzez umeblowanie, aż po ciekawe dodatki. Niekiedy jeden szczegół wystarczy, by na jego bazie sporządzić całą koncepcję aranżacji, a mieszkania były bardziej oryginalne.

Na tym blogu staram się opisywać również podobne drobnostki. Elementy, które inspirowały mnie przy aranżacji własnego wnętrza, ale również i takie, które zupełnie mi nie leżą, a jednak mogą się podobać. Jestem pewien, że w zdjęciach i artykułach przedstawianych na blogu znajdzie się coś, co przemówi również do Was. Staram się zachowywać różnorodność. Nie ukierunkowuję swojego bloga na jeden konkretny nurt, nie kreuję się być ekspertem, ani nikomu chcę niczego dyktować. Cały czas rozwijam swoje zainteresowania, ogarniam nowe trendy i pomysły.

W miarę możliwości próbuję być w zgodzie z nowinkami ze świata dekoracji wnętrz. Będę za to dzielić się inspiracjami wyszukanymi gdzieś w internecie czy w czasopismach wnętrzarskich, po to, by dotarły do jak największego grona odbiorców. Jeśli któryś z moich pomysłów da wam impuls, będzie mi bardzo miło.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: